Byt, 3+kk

Klimatizovaný byt v Rezidenci Chateau Troja. Nabízíme k pronájmu nový, plně zařízený nadstandardní byt se 2 koupelnami, situovaný ve 2. patře luxusního rezidenčního komplexu s upraveným zeleným vnitroblokem, nadstandardními službami vč. 24/7 recepce a ostrahy a podzemním parkováním. Rezidence se nachází v klidné lokalitě pár kroků od nábřeží Vltavy, v těsné blízkosti Trojského zámku a pražské ZOO, nedaleko Botanické zahrady. Poblíž vede oblíbená cyklostezka podél Vltavy, nedaleko je také vstup do parku Stromovka a mnoho možností sportovního vyžití. Dostupnost do centra Prahy je cca 15 minut, dopravní spojení zajišťují autobusové spoje ke stanici metra linky C Nádraží Holešovice, v blízkém dosahu je také vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a krásným výhledem na Trojský zámeček, okolní zeleň a vinice, dále hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), druhá ložnice s en-suite koupelnou (vana, toaleta), toaleta pro hosty a vstupní hala.

Klimatizace, inteligentní ovládání domácnosti, kvalitní vybavení, masivní dřevěné podlahy, dlažba, centrální vytápění, spotřebiče Miele, pračka, sušička, kuchyň na míru, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, vinotéka, TV. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné služby, vodu, vytápění a údržbu garáže: 9500 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42931
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.