Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nový zařízený byt s terasou a lodžií v 5. patře moderní budovy v novém multifunkčním projektu Praga Rezidence s parkováním a privátní zahradou, který vznikl na místě bývalé autoopravny Praga. Dům se nachází v dynamické čtvrti Karlín na úpatí parku Vrch Vítkov, v oblasti s plnou občanskou vybaveností a velmi rychlou dostupností do centra, pár kroků od zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova. V okolí se spoustou upravené zeleně se nachází množství kvalitních restaurací, trendy bister, kaváren a kulturních zařízení, v sousedství budovy stojí multifunkční komplex Forum Karlín.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a lodžií, ložnice s vestavěnými skříněmi, pracovna / druhá ložnice, dále koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Terasa je přístupná z obou ložnic.

Klimatizace, dřevěné parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, podlahové vytápění, projektor a promítací plátno, kuchyň na míru, indukční varná deska zn. Miele, myčka a kombinovaná trouba (el. a parní) zn. Siemens, lednice s mrazákem a vinotéka zn. Liebherr, videotelefon, sklep. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Záloha na společné služby, vytápění, spotřebu vody a údržbu garáže: 6500 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42846
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Terasa
  7 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  106 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.