Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu jižně orientovaný zařízený byt se 2 koupelnami, balkonem a výhledy do zeleně, situovaný ve 4., nejvyšším patře v moderním komplexu Rezidenční park Baarova s 24/7 recepcí a ostrahou, parkem, dětským hřištěm a podzemním parkováním. Rezidence se nachází na okraji klidné zástavby v Praze Michli, v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, v bezprostřední blízkosti multifunkčních center BB Centrum a Brumlovka, s autobusovými spoji ke stanicím metra Budějovická a Pankrác s rychlou dostupností do centra.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem, dvě ložnice, pracovna / třetí ložnice, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou, druhá koupelna s vanou, bidetem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dostatek úložných prostor, předokenní rolety, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, vstupy do budovy na čip, výtah, kočárkárna / kolárna. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění: 7500 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42732
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  101 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  111 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.