Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný klimatizovaný byt se 2 koupelnami a 70 m2 terasou. Byt se nachází ve 2. patře v uzavřeném bytovém komplexu z r. 1998 s 24/7 ostrahou, kamerovým systémem a soukromou zahradou v klidné lokalitě v přímém sousedství Prokopského údolí. Veškerá vybavenost je dostupná v blízkém okolí, 6 minut autobusem je to ke stanici metra Nové Butovice, trasa B. V rychlé dostupnosti je také Německá a Japonská škola.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice - jedna s velkou vestavěnou skříní, ložnice pro hosty / pracovna s vyklápěcí postelí, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou, druhá koupelna s vanou, bidetem a toaletou a vstupní chodba. Osazená terasa, přístupná z ob. pokoje a dvou ložnic, má pergolu, markýzu, automatickou závlahu a sprchu s teplou vodou.

Bezprůvanová klimatizace s možností topení tepelným čerpadlem, vinylové podlahy, dlažba, podlahové vytápění skrz kondenzační plynový kotel, bezpečnostní vstupní dveře, dostatek úložných prostor, elektricky ovládané předokenní rolety, indukční varná deska, parní trouba, mikrovlnná trouba, lednice na víno, lednice amerického typu. V ceně je zahrnut 1 uzavíratelný garážový box s úložnými prostory v podzemní garáži, který má zásuvku na dobíjení elektromobilů, možnost pronájmu 2. boxu za 3000 Kč měsíčně. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 4500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42691
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  108 m²
 • Terasa
  70 m²
 • Celková plocha
  178 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.