Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu moderní zařízený byt s privátní zahrádkou, situovaný v přízemí novostavby s podzemním parkováním a upraveným vnitroblokem. Budova stojí v klidné rezidenční zástavbě v Praze 4 Braníku 5 minut chůze od lesoparku Hodkovičky, v místě s autobusovými spoji ke stanicím metra Kačerov a Budějovická, v rychlém dosahu mezinárodní školy The Prague British School. Součástí místní bohaté občanské vybavenosti je OC Novo Plaza, supermarket, školy, školka, dětská hřiště, fotbalový klub, tenisové kurty, cyklostezka a zimní stadion.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a francouzským oknem s přístupem na terasu / zahradu, ložnice s vybavenou šatnou a druhá ložnice s vestavěnou skříní, knihovnou a 2 dětskými postelemi. Dále je v bytě koupelna (vana, sprchový kout), komora, samostatná toaleta a vstupní chodba s vestavěnou skříní. Obě ložnice mají také přístup na terasu / zahradu.

Vinylové podlahy, dlažba, koberec, elektricky ovládané předokenní rolety a markýza, rozkládací sedačka, centrální vytápění, podlahové vytápění v koupelně, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, trampolína a velká skladová místnost na zahradě. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání, možnost pronájmu 2. stání za 2000 Kč měsíčně. Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 5500 Kč měsíčně. Eletřina se platí zvlášť (záloha 2000 Kč měsíčně). K dispozici od srpna / září 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42670
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  81 m²
 • Zahrada
  79 m²
 • Parkování
  Parkování v podzemní garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.