Byt, 2+kk

Nový byt vzdálený pár minut chůze od stanice metra Stodůlky. Nabízíme k pronájmu nadstandardní byt s balkonem, situovaný ve 4.NP (3. patře) novostavby s 24/7 ostrahou, kamerovým systémem a podzemním parkováním v rezidenčním komplexu Britská čtvrť s výbornou občanskou vybaveností a službami (dětská hřiště, nákupní centrum, restaurace, pošta, lékařské služby ap.). V těsné blízkosti se nachází také administrativní budovy společností Vodafone, Siemens a Komerční banky, v pěším dosahu je pak Ikea Zličín a Tesco. V rychlé dostupnosti je také Německá škola a mezinárodní letiště Václava Havla.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na balkon, jedna ložnice, koupelna (vana, toaleta), vybavená komora a vstupní hala s vestavěnou skříní.

Nadstandardní vybavení, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vnitřní žaluzie, centrální vytápění, podlahové topení v koupelně, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, prostorná komora. K dispozici jedno garážové stání za 2000 Kč měsíčně (nutno pronajmout spolu s bytem). Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 4200 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42667
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  66 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.