Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, plně zařízený designový byt se 2 koupelnami, terasou podél celého bytu a orientací do zeleně na břehu Vltavy, situovaný ve 3. patře moderního rezidenčního komplexu Rezidence Kay River Lofts s 24/7 recepcí a podzemním parkováním. Budova má mimořádnou polohu na nábřeží Vltavy na Rohanském ostrově, pár minut chůze od stanice metra Křižíkova. Atraktivní lokalita na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v rychle se rozvíjející části města s plnou vybaveností v blízkém okolí a v rychlém dosahu centra. Kolem domu vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko se nachází fitness / relaxační centrum a golfové hřiště.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), druhá ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta) a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory. Terasa je přístupná ze všech hlavních místností.

Klimatizace, rekuperace, dřevěné masivní podlahy, dlažba, vestavěné skříně a úložné prostory, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální podlahové vytápění, pračka, sušička, kuchyň na míru, spotřebiče Siemens, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, 2 sklepy, výtah. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42646
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na domovní služby, recepci, veškeré energie a úklid bytu 1x týdně: 25.000 Kč/měs. + 10% DPH.
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Terasa
  30 m²
 • Celková plocha
  150 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.