Byt, 2+kk

Tento kvalitní, kompletně vybavený byt se nachází ve 4. patře Rezidence Mánesova78, která vznikla citlivou rekonstrukcí pozdně secesního bytového domu podle návrhu renomovaného studia OOOOX. Dům stojí v klidné ulici na Vinohradech v blízkosti Riegrových sadů, pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, zastávkou tramvají, stanovištěm pravidelných farmářských trhů a množstvím kvalitních kaváren, bister a restaurací. Vyhledávaná lokalita s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností, v pěším dosahu nákupního centra Atrium Flora.

Interiér bytu nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní na míru, ložnici s vestavěnými skříněmi a technickým zázemím, en-suite koupelnu (sprchový kout, toaleta), toaletu pro hosty a vstupní halu s vestavěnými skříněmi.

Parkety, velkoformátová dlažba, rozkládací pohovka, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep. Záloha na společné domovní služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42564
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.