Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt s lodžií, krásnými výhledy na zalesněný vrch a parkováním, situovaný ve 3.NP cihlového bytového domu, stojícího v Praze 5 nedaleko motolského přírodního koupaliště. Dům tvoří součást rezidenční zástavby obklopené zelení, tramvajová zastávka je vzdálena 5 minut chůze, v bezprostřední blízkosti funguje dobrá občanská vybavenost, je zde také několik dětských hřišť. V rychlém dosahu jsou nemocnice Motol a Homolka. Procházkou lze dojít k přírodnímu koupališti, parku na Kotlářce nebo do přírodního parku Košíře-Motol, jehož součástí je romantický lesopark Cibulka. Daleko není ani do golfového klubu.

Interiér bytu nabízí obývací pokoj s velkou, jižně orientovanou lodžií, plně vybavenou kuchyň s jídelnou, 2 ložnice, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, komoru a velkou vstupní halu. Ložnice jsou orientovány do vnitrobloku a poskytují naprostý klid.

Parkety, dlažba, vestavěné skříně, plastová okna, podlahové vytápění v koupelně, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, háky na zavěšení jízdních kol v komoře. V ceně nájmu je zahrnuto parkovací stání v uzamykatelné garáži s mříží, další rezervované parkovací místo se nachází před domem. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 4500 Kč měsíčně. Spotřeba elekřiny se platí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42198
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  108 m²
 • Lodžie
  9 m²
 • Celková plocha
  117 m²
 • Parkování
  Uzavíratelná garáž + venkovní stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.