Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu zařízený byt ve 3. patře rezidenční budovy s výtahem v klidné ulici v Praze Nuslích. Dům se nachází v pěším dosahu Vyšehradských a Lumírových sadů, 5 minut chůze od stanic metra Vyšehrad (dvě stanice do centra) a Pražského povstání a Kongresového centra. V rychlé dostupnosti je i business centrum Prahy 4 a kompletní občanská vybavenost a služby.

Byt má obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyň částečně oddělenou příčkou, velký průchozí pokoj / pracovnu, ložnici s vybavenou šatnou a orientací do klidného vnitrobloku, dále koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatnou toaletu s bidetovou sprškou, spíž a vstupní chodbu.

Dřevěné parkety, laminátová podlaha, dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba, sklep. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42070
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.