Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nadstandardní nezařízený penthouse se saunou, 2 terasami a krásnými výhledy na Prahu. Byt leží v 9., nejvyšším patře moderního rezidenčního komplexu Prague Marina s recepcí, kamerovým systémem a podzemním parkováním, v klidné lokalitě v Praze 7 Holešovicích přímo na nábřeží Vltavy, s veškerou vybaveností v blízkém okolí a rychlým dopravním spojením do centra. Pár zastávek je to tramvají ke stanicím metra Nádraží Holešovice, Palmovka a Vltavská, v blízkém dosahu se nachází četné restaurace, bistra a kavárny, a také galerie Centrum současného umění DOX a divadlo La Fabrika.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, východně orientovaná terasa, západní terasa se saunou, přilehlý pracovní kout, hlavní ložnice s vybavenou šatnou a en-suite koupelnou (masážní vana, sprchový kout, toaleta), dvě ložnice s vestavěnými skříněmi a samostatná koupelna (vana, sprchový kout, toaleta). Byt má dále toaletu pro hosty, technickou místnost, chodbu s velkou vestavěnou skříní a vstupní chodbu s úložným prostorem.

Dřevěné podlahy, dlažba, dostatek úložných prostor, velkoplošná okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, sítě proti hmyzu, myčka, mikrovlnná trouba, lednice na víno, sklep o 7,7 m2, bezbariérový přístup. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání v garáži. Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 12.000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Terasa
  37 m²
 • Celková plocha
  192 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  42038
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.