Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu moderní nezařízený byt s balkonem ve 3. patře budovy s výtahem, která je součástí rezidenčního komplexu s dětským hřištěm ve vnitrobloku, obklopeného zelení, v klidné části Prahy 4 v Modřanech. Veškerá občanská vybavenost je v místě, rychlá je i dostupnost do centra autem i MHD (tramvajové a autobusové spoje) či vlakem z nedaleké zastávky Praha-Modřany, 10 minut autem od domu se nachází prestižní British Prague School. Okolí nabízí rozmanité možnosti kulturního a sportovního vyžití, cyklistické stezky, tratě pro in-line bruslení, Aeroklub Točná a golfová hřiště.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a balkonem s výhledem do vnitrobloku, 1 ložnice a koupelna s vanou se sprchovou zástěnou. Byt nabízí dále samostatnou toaletu, úložnou komoru a vstupní chodbu.

Laminátové podlahy, dlažba, centrální vytápění, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep, bezpečnostní kamery, kočárkárna. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné služby, vodu a topení: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť. K dispozici od 1. května 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41829
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.