Byt, 3+kk

Nabízíme na pronájem nově zrekonstruovaný zařízený byt se 2 koupelnami ve 2. patře vkusně zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Budova stojí ve výhodné lokalitě pár kroků od parku a stanice metra Karlovo náměstí, v blízkém dosahu nábřeží Vltavy a historického centra na Starém Městě, cca 10 minut chůze od Václavského náměstí. Kvalitní občanská vybavenost je dostupná v bezprostředním okolí.

V bytě se nachází plně vybavený samostatný kuchyňský kout, obývací pokoj s jídelnou, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi a výhledem do vnitrobloku, dále koupelna s vanou, bidetem a toaletou, druhá koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou, technická komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Kvalitní materiály, dřevěné podlahy, dlažba, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, kombinovaná trouba, TV. Parkování je možné v nedalekých garážích za dodatečný poplatek. Poplatky za společné služby a vodu: 1500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41738
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  79 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.