Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt ve 2. patře klasického bytového domu s výtahem v klidné ulici v nejžádanější části Královských Vinohrad, pouhých pár minut chůze od stanice metra Náměstí Míru a zastávek tramvají. Výhodná lokalita v blízkosti Havlíčkových sadů, s plnou občanskou vybaveností, kvalitními restauracemi, bistry a kavárnami v bezprostředním okolí, v pěším dosahu centra města.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a vstupní halu s vestavěnou skříní.

Základní nábytek, laminátové plovoucí podlahy, dlažba, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění: 3.000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41717
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.