Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu moderní, nevybavený, plně klimatizovaný půdní byt se 2 koupelnami v 5. patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu s novým výtahem pouhých 100 m od Stromovky, největšího parku v Praze. Budova stojí v oblíbené rezidenční čtvrti s bohatou občanskou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu parku na Letné a četných obchodů, restaurací, kaváren a trendy bister. Lokalita s tramvajovými spoji ke stanicím metra Hradčanská a Vltavská a do centra (10 min.), v rychlém dosahu mezinárodních škol a letiště.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s vestavěnou skříní a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), další dvě ložnice s vestavěnými skříněmi a samostatná koupelna (vana). Byt má dále technickou komoru, samostatnou toaletu a vstupní halu.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, úložné prostory, elektrické vytápění, kuch. spotřebiče Siemens, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, lednice na víno, videotelefon. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41689
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  116 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.