Byt, 1+kk

Atraktivní byt v jedinečné lokalitě u Stromovky. Nabízíme k pronájmu kompletně nově nákladně zrekonstruovaný a zařízený byt v 2NP nové rezidence Ovenia Park Line - plně zrenovovaného bytového domu s výtahem v klidné letenské ulici lemované stromy v bezprostředním sousedství parku Stromovka, minutu chůze od Letenského náměstí. Budova stojí v oblíbené rezidenční lokalitě s četnými tramvajovými spoji, v rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra. V pěším dosahu je bohatá občanská vybavenost, nespočet restaurací, kaváren, trendy bister a možnosti kulturního vyžití, Letenský park a Pražský hrad, rychlé je také spojení na letiště a do mezinárodních škol. 

Garsoniéru tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a ložnicovou částí, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Kvalitní materiály a provedení, parkety, dlažba, elektrické vytápění, vyhřívané podlahy v chodbě a koupelně, plisé žaluzie, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba. K dispozici od 1. července 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41662
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu elektřiny: 4000 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  34 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.