Byt, 4+kk

Nabízíme na pronájem kompletně zrekonstruovaný, částečně vybavený byt s balkonem ve 3. patře zrenovovaného bytového domu s výtahem v žádané lokalitě v Praze 8 - Karlíně, v tiché ulici pár kroků od Kaizlových sadů, minutu od zastávky tramvají, pár minut od stanice metra Křižíkova. V pěším dosahu se nachází karlínské business centrum, kvalitní občanská vybavenost a řada vyhlášených kaváren, bister a restaurací. Centrum města je dostupné během pár minut tramvají či metrem. Lze využít také nedalekou cyklostezku kolem Vltavy.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s balkonem a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), dětská ložnice s vestavěným nábytkem, pracovna s vestavěným nábytkem, samostatná koupelna (sprchový kout) a samostatná toaleta. Byt má dále vybavenou šatnu, úložnou / technickou komoru a vstupní chodbu.

Vestavěné skříně a úložné prostory, dřevěné podlahy, dlažba, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, sklep. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od 1. ledna 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41019
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  118 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  121 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.