Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nový luxusní mezonetový byt se saunou, 3 koupelnami, 3 terasami, zahradou a panoramatickými výhledy na Prahu a do okolní zeleně, situovaný ve 4. patře novostavby bytového domu Ellipsis s recepcí, ostrahou, wellness, fitness (Prisma institut), rozlehlou terasovitou zahradou a parkováním. Budova stojí v atraktivní vilové čtvrti Hřebenka nedaleko zahrady Kinských a Petřínských svahů, v blízkosti Francouzského lycea a nákupního a zábavního centra Anděl / Nový Smíchov. Lokalita s pravidelnými autobusovými spoji a rychlou dostupností do centra i na letiště.

Interiér ve spodní úrovni tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, další dvě ložnice, samostatná koupelna, toaleta pro hosty, komora a vstupní chodba. Všechny hlavní místnosti mají přístup na terasu. V horním patře se nachází galerie vhodná pro pracovnu nebo ložnici pro hosty, sauna, koupelna a přístup na terasu a zahradu.

Klimatizace, rekuperace, dřevěné podlahy, dlažba, krb, podlahové vytápění, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, lednice amerického typu, videotelefon, alarm, internet (zahrnut v ceně nájmu), sklep, nabíjení pro elektromobily v garážích. Možnost pronájmu 1 - 3 garážových stání za 200 EUR/stání + DPH měsíčně. Poplatky za společné služby, spotřebu energií a internet: 150 Kč/m2 + DPH měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40772
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  213 m²
 • Terasa
  83 m²
 • Celková plocha
  297 m²
 • Zahrada
  27 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.