Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nový, luxusní, kompletně zařízený byt s terasou a půvabným výhledem do zeleně, situovaný v 1. patře novostavby bytového domu Ellipsis s recepcí, ostrahou, rozlehlou terasovitou zahradou a parkováním. Budova stojí v atraktivní vilové čtvrti Hřebenka nedaleko zahrady Kinských a Petřínských svahů, v blízkosti Francouzského lycea a nákupního a zábavního centra Anděl / Nový Smíchov. Lokalita s pravidelnými autobusovými spoji a rychlou dostupností do centra i na letiště.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna, komora a vstupní chodba. Terasa je přístupná z obou hlavních místností.

Rekuperace, dřevěné podlahy, dlažba, vestavěné skříně, podlahové vytápění, rozkládací pohovka, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, nádobí, lůžkoviny, ručníky, TV, videotelefon, alarm, internet (zahrnut v ceně nájmu), nabíjení pro elektromobily v garážích. Možnost pronájmu garážového stání za 200 EUR + DPH měsíčně. Poplatky za společné služby, spotřebu energií a internet jsou zahrnuty v nájmu.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  63 m²
 • Terasa
  9 m²
 • Celková plocha
  72 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  40752
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.