Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený mezonetový byt se zajímavě řešenou koupelnou a možností parkování, situovaný ve 2. patře renovovaného klasického vinohradského domu s výtahem. Dům stojí ve vyhledávané rezidenční lokalitě v blízkosti stanic metra Muzeum, Náměstí Míru a I.P.Pavlova s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu Riegrových sadů a centra Prahy, pár minut od Václavského náměstí.

Byt nabízí vstupní chodbu s vestavěnou skříní, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, samostatnou toaletu a galerii s otevřenou ložnicí a přilehlou koupelnou, jejíž vnější celoprosklená stěna je orientována do prostoru nad vstupem do bytu.

Dřevěné podlahy, dlažba, nová dřevěná okna, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, mikrovlnná trouba, TV, sklep. V ceně je zahrnuto garážové stání v budově. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 3660 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40632
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.