Byt, 2+kk

Nabízíme nový klimatizovaný mezonet s galerií v 5., nejvyšším patře udržovaného rohového bytového domu s výtahem stojícího těsně u hranice Karlína a Nového Města, ve čtvrti s industriální minulostí a současnou mladou svěžestí. Byt se nachází v dochozí vzdálenosti od hotelu Hilton a byznys centra na Rohanském nábřeží. Místo blízko centra má kompletní infrastrukturu, kterou ještě rozšíří nové kavárny, obchody a zelené plochy po skončení rekonstrukce Negrelliho viaduktu. Oblíbená lokalita je snadno dostupná z centra tramvajemi, metrem i pěšky. Pár kroků od domu je tramvajová zastávka, stanice metra Florenc a autobusové nádraží. Po dokončení rekonstrukce Negrelliho viaduktu vznikne v blízkosti park a v obloucích viaduktu budou fungovat kavárny s předzahrádkami, galerie či obchůdky. Již dnes je v místě kompletní občanská vybavenost, nedaleko vede pohodlná cyklostezka podél Vltavy a nachází se též golfový klub Marina, v pěším dosahu je rozlehlý park na Vítkově.

Ve spodní úrovni bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní. V horním patře je otevřená galerie vhodná pro pracovnu a ložnice s vestavěnou skříní.

Klimatizace, rekuperace, dřevěné podlahy, dlažba, elektrické vytápění, podlahové topení ve spodní úrovni, pračka, myčka, indukční varná deska, stínící fólie ve střešních oknech. Záloha na společné služby a spotřebu vody 1500Kč/měs. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce). Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40587
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.