Byt, 3+1

Nabízíme zařízený světlý byt po zdařilé rekonstrukci ve 2. patře dobře udržovaného historického bytového domu bez výtahu. Budova stojí v noblesní čtvrti Vinohrady přímo u parku, v lokalitě s kompletní infrastrukturou, službami na vysoké úrovni, množstvím zeleně i významných architektonických děl. Místo zpříjemňuje několik parků, nejblíže jsou Bezručovy sady s dětským hřištěm a venkovní posilovnou, vedle sady Bratří Čapků, daleko není ani do romantických Havlíčkových sadů. Cesta do centra je rychlá díky častým tramvajovým spojům, 3 minuty trvá cesta ke stanici metra Náměstí Míru.

Praktickou dispozici tvoří obývací pokoj průchozí do velké, plně vybavené kuchyně, 2 samostatné ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba. Denní část je orientována na jih do ulice, noční klidová část do upraveného zeleného vnitrobloku.

Vysoké stropy, velká okna, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dřevěná špaletová okna s textilními roletami (na jižní straně) a závěsy, elektrické vytápění, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, TV, sklep

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40515
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na domovní služby a vodu 2.800 Kč/měs. pro 2 osoby. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.