Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný byt se 2 koupelnami, situovaný ve 4. patře zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Budova se nachází ve vyhledávané rezidenční čtvrti na Vinohradech u sadů Svatopluka Čecha, dva bloky od Riegrových sadů, pár kroků od zastávky tramvaje a stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad. Oblíbená lokalita s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s velkou vybavenou šatnou a en-suite koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, druhá ložnice se skříní, koupelna s vanou, samostatná toaleta, vybavená úložná komora a vstupní hala s vybavenou šatnou. Obě ložnice jsou orientovány do tichého dvora.

Parkety, dlažba, plynový kotel, myčka, videotelefon. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 600 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od 1. listopadu 2021 (případně dříve).

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40500
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  109 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.