Byt, 1+1

Tento kompletně nově zrekonstruovaný nezařízený byt se nachází ve 2. patře udržovaného bytového domu s výtahem. Budova stojí v klidné ulici v centru Smíchova v blízkosti nábřeží Vltavy, v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra, pár minut chůze od nákupního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl s četnými tramvajovými a autobusovými spoji. Pár minut od domu se nachází autobusové nádraží Na Knížecí, nedaleko také parky Skalka, Mrázovka a Bertramka a Smíchovská náplavka.

Interiér garsoniéry tvoří vstupní chodba, zimní zahrada s velkým francouzským oknem do dvora, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s vestavěným patrem na spaní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, šatna a technická komora. Byt je orientován do tichého dvora.

Zachované původní architektonické prvky, parkety, vinylová podlaha, dlažba, dřevěné dveře, repasovaná dřevěná špaletová okna, podlahové vytápění v koupelně, plynový kotel, myčka, kombinovaná parní / mikrovlnná trouba, sklep. Záloha na společné služby a spotřebu energií ve výši 2.500 Kč měsíčně se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40422
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  32 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.