Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt v 1. patře bytového domu s výtahem u vilové čtvrti na rozhraní Podolí, Pankráce a Vyšehradu, v lokalitě s výbornou dopravní dostupností, množstvím zeleně a rychlým dosahem kompletní občanské vybavenosti. V blízkosti se nachází sportovní areál, atletický stadion, minigolf, restaurace, kavárna a privátní klinika. 5 minut chůze je to ke stanici metra Pražského povstání, autobusem se lze během 3 minut dostat k tramvaji na Podolském nábřeží. Blízko je do parku na Vyšehradě i do Centrálního parku Pankrác.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnice s šatní skříní, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s šatní skříní.

Nová kuchyň, laminátová podlaha, dlažba, velká francouzská okna orientovaná do zeleně protějšího svahu, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní rolety, rozkládací sedačka, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, nádobí, WiFi, sklep.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40324
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, spotřebu vody a vytápění: 4.500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.