Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + 1

Kompletně zrekonstruovaný a částečně zařízený byt na nábřeží Vltavy. Nabízíme k pronájmu byt s balkonem a nerušeným výhledem na řeku a pražské dominanty na pravém břehu Vltavy vč. Tančícího domu a Národního divadla ve 4. patře kvalitně zrenovovaného klasického bytového domu s výtahem. Budova leží ve vyhledávané lokalitě pár minut chůze od zastávky tramvají s přímým spojením do centra, v pěším dosahu obchodně zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Interiér tvoří obývací pokoj s balkonem, samostatná plně vybavená kuchyně s jídelnou, dvě ložnice orientované do klidného vnitrobloku (jedna se šatnou), koupelna s vanou, oddělená toaleta, komora a vstupní hala.

Dřevěné parkety, dlažba, vysoké stropy, velká okna s roletami, myčka, plynový sporák, pračka, sklep, plynový kotel. Záloha na společné domovní služby a spotřebu vody 1250Kč/měs. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  115 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  117 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40307
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.