Byt, 1+kk

Designový byt v nové ikonické budově z dílny renomovaného architekta Stanislava Fialy, autora pražského DRNu. Nabízíme k pronájmu zařízený byt ve 3. patře jedinečného bytového domu v dynamické čtvrti, která nabízí bohatou občanskou vybavenost, množství trendy kaváren, restaurací, četná sportoviště a vyniká také skvělou dopravní dostupností. Původně průmyslové Holešovice vyrostly do moderní čtvrti s lehce bohémskou atmosférou. K výhodám zdejšího bydlení přispívá zejména rychlý dosah centra tramvají i metrem (Vltavská, Nádraží Holešovice), vyhlášené hudební kluby, umělecká galerie DOX, divadla La Fabrika a Jatka 78, multikulturní centrum atd. Kousek od domu je golfový driving range, blízko je též oblíbená cyklostezka podél Vltavy.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a patrem na spaní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou s bidetovou sprchou, vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Nadstandardní materiály, dřevěná podlaha, v koupelně vyhřívaná kamenná dlažba a kamenné obklady, velkoformátové hliníkové okno s izolačními dvojskly, bezpečnostní vstupní dveře, centrální topení, myčka, kombinovaná trouba s mikrovlnnou troubou, kávovar, kočárkárna / kolárna, vstup do domu na čip, výtah, sklep. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 1800Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39961
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  31 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.