Byt, 7+1

Klimatizovaný byt ve druhém patře uzavřeného rezidenčního komplexu VILLA BIANCA v prestižní čtvrti s mnoha ambasádami, v blízkosti parků Stromovka a Letenské sady. Komplexu šesti soudobých vil dominuje původní modernistická vila, dílo Jana Kotěry z let 1910-1911. Komplex je obklopen zahradou v anglickém stylu. Výborná dostupnost do centra, na letiště a do mezinárodních škol.

Prostorný byt tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyně se spotřebiči Miele a jídelna, 6 ložnic, 3 šatny a 3 komory, 3 koupelny (jedna se sprchou, toaletou a bidetem a jedna s vanou, toaletou a bidetem a třetí se sprchou, toaletou a bidetem), toaleta a vstupní hala.

Vestavěné skříně ve všech pokojích, v šatnách a v hale, klimatizace, dřevěné podlahy a dlažba, dvojitý plynový sporák s grilem, multifunkční elektrická trouba, mikrovlnná trouba, americká lednice, vinotéka, sklep. V arálu recepce a 24 h ostraha. V ceně nájmu dvě garážová stání. Záloha na společné služby, vodu, vytápěni a energie 20.000 Kč měsičně. Elektřina a plyn se hradí zvlášt'.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39932
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  274 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.