Byt, 3+kk

Nový zařízený klimatizovaný byt se 2 terasami v Rezidenci Chateau Troja. Nabízíme k pronájmu podkrovní byt se 2 koupelnami a krásnými výhledy na pražské dominanty, Pražský hrad, Petřín, Žižkovskou věž, Trojský zámek a vinici sv. Kláry, situovaný ve 3. patře luxusního rezidenčního komplexu s upraveným zeleným vnitroblokem, nadstandardními službami vč. 24/7 recepce a ostrahy a podzemním parkováním. Rezidence se nachází v klidné lokalitě pár kroků od nábřeží Vltavy, v těsné blízkosti Trojského zámku a pražské ZOO, nedaleko Botanické zahrady. Poblíž vede oblíbená cyklostezka podél Vltavy, nedaleko je také vstup do parku Stromovka a mnoho možností sportovního vyžití. Dostupnost do centra Prahy je cca 15 minut, dopravní spojení zajišťují autobusové spoje ke stanici metra linky C Nádraží Holešovice, v blízkém dosahu je také vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Interiér bytu nabízí obývací pokoj s krbem a plně vybavenou kuchyní, jídelnou a 2 terasami s krásnými výhledy, hlavní ložnice s šatnou a en-suite koupelnou (vana, toaleta), druhá ložnice s menší šatnou, prostorná koupelna se sprchou, toaletou, pisoárem, pračkou a sušičkou a vstupní hala.

2 terasy o celkové výměře 34,4 m2, nadstandardní vybavení a provedení, klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, velkoplošná okna, elektricky ovládané předokenní rolety, centrální podlahové vytápění, videotelefon, sklep o 12,4 m2, výtah. Indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, americká lednice. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Záloha na společné služby, provoz recepce, vytápění a spotřebu vody 7500Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39910
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Terasa
  34 m²
 • Celková plocha
  128 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.