Byt, 2+1

Zařízený jednoložnicový byt po rekonstrukci v 2NP udržovaného bytového domu bez výtahu 2 zastávky od Vítězného náměstí, v bezprostřední blízkosti zastávky tramvají a kompletní občanské vybavenosti v Dejvicích na Praze 6. Lokalita s výbornou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol, v pěším dosahu Pražského hradu a přírodní rezervace Šárecké údolí.

Byt tvoří vstupní chodba s úložnými prostory, obývací pokoj orientovaný do vnitrobloku, 1 ložnice (vestavěné skříně), plně vybavená kuchyň (indukční varná deska, myčka, vinotéka, vestavěný kávovar) s jídelním prostorem, koupelna s podlahovým topením a sprchovým koutem, toaleta.

Vinyl, dlažba a parkety. Dřevěná euro okna, myčka, vinotéka, vestavěný kávovar, dostatek úložného prostoru. V obývacím pokoji plátno s projektorem. Internet od UPC, centrální vytápění. K dispozici kolárna, kočárkárna a vlastní sklep (2 m2). Zálohy na společné domovní služby, vodu a vytapění 1900 Kč pro 1 osobu. Energie se hradi zvlášt'.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39859
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.