Byt, 3+kk

Luxusně zařízený designový klimatizovaný byt se dvěma terasami s výhledem do zeleně v 5. patře nadstandardního rezidenčního projektu s fitness, bazénem s protiproudem, saunou, squashovým kurtem, parkováním a 24/7 recepcí. Klidná čtvrť s množstvím zeleně na rozhraní Prahy 5 a 6 pod Strahovem. V okolí možnost sportovního vyžití (fotbal, ragby, plavecký bazén, atletická hala, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezka i inline dráha), v docházkové vzdálenosti mateřská i základní škola. Nedaleko park Ladronka, Petřín a zahrada Klamovka.

Dispozice bytu se skládá z obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní a terasou, hlavní ložnice s koupelnou (vana, sprcha, toaleta, bidet), šatnou a druhou terasou, další ložnice, centrální koupelny (vana, toaleta), šatny a vstupní haly.

Inteligentní systém ovládání domácnosti, rekuperace, chlazení, centrální vytápění, dřevěné masivní podlahy, velkoformátová okna s vnitřními elektricky ovládanými roletami, množství vestavěných skříní (vstupní hala, ložnice) a vybavené šatny, nadstandardní kuchyňská linka s myčkou a indukční varnou deskou, pračka, sušička, TV, alarm, videotelefon. V ceně nájmu garážové stání a sklep přímo u parkovacího místa, druhé garážové stání je možné za příplatek. Zálohy na společné domovní služby, vodu a vytápění 7000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášt'.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39791
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  167 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Lodžie
  10 m²
 • Celková plocha
  180 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.