Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu nový nezařízený byt s terasou o 20 m2 a pěkným výhledem na město, situovaný ve 2. patře zdařilého oceňovaného projektu SAKURA od mezinárodního architektonického ateliéru Jestico + Whiles. Rezidenční komplex s ostrahou, parkováním, prodejnou potravin a kavárnou, spoustou zeleně i jedinečnou společnou zahradou se rozkládá v klidné lokalitě v sousedství lesoparku Cibulka a přírodní rezervace Vidoule, v rychlém dosahu stanice metra Jinonice, komerčního centra Nový Smíchov na Andělu a Německého gymnázia, v pěším dosahu Prokopského údolí. Výborná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Garsoniéru tvoří obývací pokoj / ložnice s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní. Hlavní místnost je celoprosklenou stěnou propojena s velkou zastřešenou a osvětlenou terasou lemovanou okrasným záhonem.

Dřevěné podlahy, dlažba, centrální podlahové vytápění, velkoplošná francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka, kuch. spotřebiče Siemens, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, sklep, výtah, kočárkárna, vstup do budovy na čip. V ceně nájmu je zahrnuto venkovní parkovací stání. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 2 000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39724
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  36 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkování
  Venkovní parkovací stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.