Byt, 4+1

Nabízíme k pronájmu půdní mezonetový byt s terasou, střešní terasou a panoramatickým výhledem na město, situovaný ve 4. patře zrenovovaného bytového domu s výtahem a upravenou sdílenou zahradou ve vnitrobloku. Budova stojí v klidné ulici ve vyhledávané rezidenční lokalitě na Vinohradech s rychlou dostupností do centra, pouhých pár minut chůze od stanice metra Jiřího z Poděbrad, sadů Bratří Čapků a sadů Svatopluka Čecha, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Ve spodní úrovni bytu se nachází obývací pokoj se střešním oknem a výhledem do parku a na Vinohradskou vodárnu, plně vybavená kuchyň, úložná komora, toaleta a otevřená vstupní hala. V horním patře je galerie, dvě ložnice, dvě koupelny (vana, sprchový kout, toaleta) a třetí ložnice oddělená prosklenými dveřmi. Dvě z ložnic mají vstup na terasu s výhledem do vnitrobloku. Z této terasy je pak přístupná střešní terasa s výhledem do dalekého okolí, na Petřín i Pražský hrad.

Dubové parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, podlahové topení v koupelně, vestavěné skříně ve dvou ložnicích, myčka. Záloha na společné služby a spotřebu energií 5000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39700
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  112 m²
 • Terasa
  40 m²
 • Celková plocha
  152 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.