Byt, 4+kk

Kompletně zrekonstruovaný nezařízený byt 4+kk je umístěn v 5. patře částečně renovovaného klasického cihlového domu s výtahem v boční klidné ulici u zahrady Kinských, v pěším dosahu smíchovského centra Anděl. Francouzské lyceum téměř u domu, blízko ZŠ a gymnázium, Švandovo divadlo, knihovna, obchody, restaurace, kavárny a mnoho parků. Snadné spojení tramvajemi, metrem i autobusem, autem rychlý vjezd do tunelového komplexu.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, pracovna, 2 ložnice orientované do tichého dvora, koupelna s vanou a toaletou, samostatná toaleta, vstupní hala a šatna.

Dřevěné podlahy a špaletová okna, v koupelně dlažba, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, vestavěné skříně v obou ložnicích, centrální vytápění, sklep. Na rozdíl od fotografií je byt NEZAŘÍZENÝ.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39617
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby , vodu a vytápění 5.500 Kč. Elektřina se hradí zvlášť- převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.