Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 4 + kk

Kompletně zrekonstruovaný nezařízený byt 4+kk je umístěn v 5. patře částečně renovovaného klasického cihlového domu s výtahem v boční klidné ulici u zahrady Kinských, v pěším dosahu smíchovského centra Anděl. Francouzské lyceum téměř u domu, blízko ZŠ a gymnázium, Švandovo divadlo, knihovna, obchody, restaurace, kavárny a mnoho parků. Snadné spojení tramvajemi, metrem i autobusem, autem rychlý vjezd do tunelového komplexu.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, pracovna, 2 ložnice orientované do tichého dvora, koupelna s vanou a toaletou, samostatná toaleta, vstupní hala a šatna.

Dřevěné podlahy a špaletová okna, v koupelně dlažba, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, vestavěné skříně v obou ložnicích, centrální vytápění, sklep. Poplatky za společné domovní služby 5.000 Kč. Energie se hradí zvlášť. K dispozici od srpna 2021. Na rozdíl od fotografií je byt NEZAŘÍZENÝ.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  100 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39617
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.