Byt, 3+kk

Částečně zařízený prostorný byt 3+kk po kompletní rekonstrukci v 1. patře dobře udržovaného domu s výtahem, vstupem na čip a kamerovým systémem, v oblíbené čtvrti Praha 6 - Dejvice, v pěším dosahu stanic metra Hradčanská a Dejvická a tramvají. Okolí Vítězného náměstí nabízí široký výběr z restaurací a kaváren, obchody, farmářské trhy, procházkou lze dojít do Stromovky i na Pražský hrad.

Dispozici tvoří rohový světlý obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou a arkýřem, 2 ložnice přístupné z obývacího pokoje i z prostorné vstupní haly, koupelna a technická místnost s pračkou a sušičkou.

Na podlahách dlažba v dekoru parket, podlahy v celém bytě vyhřívané (zdrojem tepla plynový kotel). V hlavní ložnici vestavěná skříň, u vstupu skříň a věšák, kuchyně vybavená elektrickou troubou (s mikrovlnnou troubou), indukční varnou deskou, myčkou. K dispozici sklep (po dokončení renovace cca 07/2021). Poplatky za společné domovní služby a vodu 800 Kč/os./měs. Záloha na spotřebu energií 3.000Kč/měs.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39443
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.