Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný slunný byt ve 3. patře plně zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Dům stojí v sousedství kláštera Emauzy, pár kroků od nábřeží Vltavy, v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra a plnou vybaveností v okolí. Minutu chůze od domu se nachází stanice metra Karlovo (Palackého) náměstí s mnoha tramvajovými spoji, nedaleko je oblíbená Náplavka, Vyšehrad a četné kavárny, restaurace a bistra.

Interiér bytu tvoří plně vybavená kuchyň se spíží, přilehlá malá pracovna, průchozí obývací pokoj a 2 ložnice - jedna s původními kachlovými kamny. V bytě je dále koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, šatna a vstupní hala.

Zachované původní prvky, repasované parkety, interiérové dveře a okna, dlažba, plynový kotel, kuchyňská deska Technistone, myčka, sanita Laufen a Grohe, sklepní kóje. Záloha na společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39334
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.