Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt s terasou a předzahrádkou v 1. patře uzavřeného rezidenčního komplexu Tulipa Modřanská rokle obklopeného zelení, s 24/7 ostrahou, recepcí, privátním parkem, dětským hřištěm a ohništěm v Praze 4 Modřanech. V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, rychlá je dostupnost do centra autem i MHD (tramvajové a autobusové spoje) či vlakem z nedaleké zastávky Praha-Modřany, 1 km od domu se nachází prestižní Prague British School. Modřany a okolí nabízejí také rozmanité možnosti kulturního a sportovního vyžití - údolí Břežanského potoka s kopci Závist a Šance, Zámek Zbraslav, cyklistické stezky, tratě pro in-line bruslení, Aeroklub Točná či golfová hřiště v Hodkovičkách a Zbraslavi.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelním koutem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s vestavěnou skříní, vybavenou šatnou a en-suite koupelnou (vana, toaleta), samostatná toaleta pro hosty a vstupní chodba s vestavěnou skříní. Terasa a předzahrádka, přístupné z obou hlavních místností, poskytují výhled do privátní zeleně a do bezprostředně navazující přírodní památky Modřanská rokle.

Plovoucí laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká francouzská okna, centrální topení, myčka, sklep, kolárna / kočárkárna, parkování pro návštěvy. V ceně je zahrnuto 1 podzemní garážové stání. Zálohy na společné služby, vodu a topení: 4000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. K dispozici od července 2021. Byt je k pronájmu nabízen bez nábytku.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39286
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  59 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Celková plocha
  73 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.