Byt, 2+kk

Nabízíme na pronájem kompletně nově zrekonstruovaný, zařízený byt s klimatizací a balkonem, situovaný ve 4. patře udržovaného renovovaného bytového domu s novým výtahem. Dům stojí v těsné blízkosti rozsáhlého obchodního komplexu Anděl / Nový Smíchov s širokými možnostmi nakupování a bohatým sportovním a kulturním vyžitím. Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost, stanice metra Anděl a zastávky tramvají a autobusů se nachází pár minut chůze od budovy. V blízkém dosahu je také Francouzské lyceum.

Atypický interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, prosklenou ložnicí a balkonem orientovaným do dvora, šatna, koupelna s vanou a toaletou, technická komora a vstupní chodba.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, elektrický kotel, pračka, sušička. Možnost pronájmu parkovacího stání v nedalekých garážích za dodatečný poplatek. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 600 Kč/osoba/měsíc. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39284
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.