Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený, klimatizovaný byt s balkonem a 2 koupelnami, situovaný ve 2. patře udržovaného renovovaného bytového domu s novým výtahem. Dům stojí v těsné blízkosti rozsáhlého obchodního komplexu Anděl / Nový Smíchov s širokými možnostmi nakupování a bohatým sportovním a kulturním vyžitím. Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost, stanice metra Anděl a zastávky tramvají a autobusů se nachází pár minut chůze od budovy. V blízkém dosahu je také Francouzské lyceum.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, hlavní ložnice s balkonem do dvora, en-suite koupelnou (vana, toaleta) a šatnou a druhá ložnice / pracovna s šatnou. Byt má dále koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a vstupní chodbu.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba. Možnost pronájmu parkovacího stání v nedalekých garážích za dodatečný poplatek. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 600 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39283
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  103 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.