Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt ve 4. patře udržovaného funkcionalistického domu s novým výtahem a vnitroblokem s parkovou úpravou. Budova stojí ve vyhledávané části Prahy 7 v Holešovicích, pár kroků od zastávky tramvají, jednu zastávku od stanice metra Nádraží Holešovice či pár zastávek od metra Vltavská, v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností a rychlým spojením do centra. V blízkosti se nachází četná kulturní zařízení jako např. Centrum současného umění DOX a divadlo La Fabrika, nedaleko je nábřeží Vltavy, sportovní centra a autobusové a vlakové nádraží Holešovice.

Interiér tvoří plně vybavená samostatná kuchyň a obývací pokoj/ ložnice se sdíleným balkonem a výhledem do parčíku na náměstí, pracovna / jídelna/ obývací pokoj (bez oken) a přilehlá ložnice s druhým balkonem s krásným výhledem na Centrum současného umění DOX. V bytě je dále koupelna s vanou, samostatná toaleta, úložná komora a vstupní hala.

Parkety, laminátové plovoucí podlahy, dlažba, vestavěná skříň v chodbě, francouzská okna, dřevěná eurookna a interiérové dveře, dálkové vytápění, pračka, sušička, myčka, připojení UPC, sklep, kočárkárna a sušárna v domě. Možnost pronájmu podzemního parkovacího stání v parkovacím domě v bezprostřední blízkosti za 1300 Kč měsíčně. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39181
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  94 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v bezprostřední blízkosti domu.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.