Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt se 2 koupelnami v 6. patře rezidence River Diamond s 24/7 recepcí a ostrahou, podzemními garážemi a půvabnou privátní zahradou v japonském stylu s vodními prvky ve vnitrobloku. Dům stojí ve vyhledávané lokalitě v pražské čtvrti Karlín se skvělou dopravní dostupností do centra, jedinečnou polohou u Vltavy s cyklostezkou, nedaleko přívozu přes řeku a golfového hřiště. Pár minut chůze od rezidence se nachází stanice metra Křižíkova (trasa B) a tramvajová zastávka, v pěším dosahu pak bohatá občanská vybavenost (restaurace, bistra, kavárny, obchody, kino ad.). Budova je nadstandardně vybavena, rezidence získala v r. 2007 titul Stavba roku.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a výhledem na Vrch Vítkov, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana se sprchovou zástěnou, toaleta), druhá ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout), technická komora, toaleta pro hosty a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, předokenní žaluzie, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, sklep, výtah, vstupy na čip. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. V objektu se dále nachází vlastní správa, technické zajištění budovy a možnost parkování pro návštěvy. Zálohy na společné služby, vodu a vytápění: 9.000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39151
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  123 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.