Byt, 3+kk

Nový byt v nové luxusní budově. Nabízíme k pronájmu byt s 27 m2 terasou kolem celého obvodu a výhledy do dalekého okolí, situovaný v 7. patře jedinečné výškové budovy V Tower, která je v současnosti se svými 104 metry a 30 patry nejvyšší rezidenční budovou v ČR. Dům stojí na Pankrácké pláni v sousedství obchodně administrativní zóny Prahy 4, nedaleko Central parku a parku Kavčí hory, v rychlém dosahu mezinárodních škol. Budova nabízí mimo jiné 24/7 recepci se službami concierge, fitness centrum, vnitřní bazén, wellness zónu, saunu, golfový simulátor, konferenční místnost a kinosál. Vysoce kvalitní stavba se pyšní nadčasovým technologickým vybavením a využívá obnovitelné zdroje energie, zdravotně nezávadné materiály, šetrné chlazení, vytápění a větrání ad.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 samostatné ložnice, koupelna (sprchový kout, toaleta), toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. Byt obepíná terasa s přístupem ze všech hlavních místností.

Francouzská okna od podlahy ke stropu, přírodní materiály, dubové podlahy, mramorová dlažba, koberce v ložnicích, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané vnitřní rolety, stropní chlazení, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep o 7 m2. V ceně je zahrnuto 1 parkovací stání v garáži. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 8.932 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38937
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Terasa
  28 m²
 • Celková plocha
  108 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.