Byt, 3+kk

Tento kompletně zrenovovaný, plně zařízený byt se nachází v 1. patře nově zrekonstruovaného bytového domu s výtahem v atraktivní rezidenční lokalitě Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, parku Sacre Coeur a Kinského zahrady, Petřínského kopce a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Rychlá je také dostupnost do centra, k tramvajím na Újezdě (autobusová zastávka je pár kroků od budovy) i spojení na letiště Václava Havla.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi, druhá ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala.

Kvalitní vybavení a provedení, dřevěné podlahy, dlažba, centrální vytápění, myčka, sklepní kóje. Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 2000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38924
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  68 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.