Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nový byt s velkým balkonem a výhledy do zeleně, situovaný ve 3. patře novostavby energeticky pasivního domu, který je součástí projektu Bohdalecké Zahrady v Praze Michli, nedaleko rodného domu houslového virtuosa Jana Kubelíka. Budova stojí nedaleko lesoparku na Bohdalci, v místě s výbornou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra. Lokalita s několika hřišti a parky, v pěším dosahu se nachází základní vybavenost a sportovní areál Hamr u Hamerského rybníka s řadou tenisových či squashových kurtů, beachvolejbalem, stolním tenisem, posilovnou a fitness studiem, pár minut jízdy MHD pak obchodní a zábavní centrum Eden a další služby občanské vybavenosti.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a přístupem na balkon, ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, komora a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Laminátové podlahy, dlažba, žaluzie, centrální vytápění, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep. Možnost pronájmu garážového stání za 1800Kč/měs. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 3000 Kč měsíčně pro 1 osobu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38885
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkování
  Garážové stání k dispozici za 1800Kč/měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.