Byt, 3+kk

Jihozápadně orientovaný nadstandardní byt se 2 balkony a krásnými výhledy na řeku leží v 1. patře bytového domu na poloostrově obklopeném dvěma rameny Vltavy. Budova je součástí obytného komplexu DOCK Marina Boulevard s 24/7 recepcí, ostrahou, parkováním a přístavem pro soukromé lodě v postupně revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, v pěším dosahu se nachází stanice metra a zastávky tramvají Palmovka. Aktivní relaxaci umožnují Thomayerovy sady s Löwiteho mlýnem, golfové odpaliště a sportovní centra s tenisovými kurty. Kulturní scéna je zastoupena např. nedalekým Divadlem pod Palmovkou a galerií DOX.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a balkonem, 2 samostatné ložnice - jedna s balkonem a jedna s francouzskými okny, dále koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), toaleta pro hosty, technická komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložným prostorem. Celý byt skýtá krásný výhled na řeku a okolní zeleň.

Klimatizace, inteligentní ovládání domácnosti, dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální / podlahové topení, vestavěné skříně a další úložné prostory, pračka, kuchyň na míru, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep, kolárna / kočárkárna, výtah, vstup do objektu na čip, kamerový systém. V ceně je zahrnuto garážové stání

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38860
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na domovní služby, vytápění a vodu 7.500 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Balkón
  18 m²
 • Celková plocha
  110 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.