Byt, 5+kk

Nabízíme k pronájmu byt se 2 koupelnami, 2 balkony a úžasným nerušeným panoramatickým výhledem na Prahu, údolí Vltavy, Vyšehrad, Petřín a Pražský hrad. Byt leží ve 3. patře moderní budovy, která je součástí uzavřeného bytového komplexu s 24/7 bezpečnostní službou a podzemním parkováním. Dům stojí v klidné lokalitě v přímém sousedství areálu ČT, v těsné blízkosti dvou parků, asi 5 minut chůze od stanice metra Pražského povstání (trasa C), v rychlém dosahu plné občanské vybavenosti, mezinárodních škol v Praze 4 a letiště.

Interiér tvoří velký klimatizovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupy na balkon s krásným výhledem, hlavní ložnice s šatnou a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta) a další 3 ložnice - jedna s druhým balkonem. Byt má dále druhou koupelnu (vana, toaleta), šatnu, technickou komoru, samostatnou toaletu s bidetem a prostornou vstupní halu s vestavěnými skříněmi.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, vestavěné úložné prostory, centrální vytápění, myčka, indukční varná deska, videotelefon, alarm, sklep, vstup do budovy na čip. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Záloha na společné služby, spotřebu energií, ostrahu a údržbu zahrady: 13.664 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38765
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  172 m²
 • Balkón
  30 m²
 • Celková plocha
  182 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.