Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrenovovaný, plně klimatizovaný podkrovní mezonetový byt s terasou, 2 koupelnami a impozantním výhledem na Pražský hrad, situovaný ve 4. patře zrekonstruovaného bytového domu s novým výtahem a zachovanými původními prvky. Budova stojí na rozhraní Malé Strany a Smíchova, pár kroků od Vltavy, Kampy a Petřínských sadů, v rychlém dosahu Národního divadla, centra města, nákupního a zábavního centra Nový Smíchov, stanice metra Anděl a Francouzského lycea.

Spodní patro bytu tvoří prostorný obývací pokoj s velkým, elektricky ovládaným ateliérovým oknem, 2 ložnice, koupelna (sprchový kout, toaleta), velká šatna s technickým zázemím a otevřená vstupní chodba. V horním patře se nachází galerie s plně vybavenou kuchyní a výhledem na Hrad, terasa orientovaná do upraveného vnitrobloku, malá ložnice a druhá koupelna (sprchový kout, toaleta).

Klimatizace, kvalitní laminátové podlahy, dlažba, plynový kotel, sanita Villeroy & Boch, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm. Poplatky za společné služby: 500 Kč/osoba/měsíc. Poplatky za spotřebu energií (plyn, elektřina, voda) se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38653
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  162 m²
 • Terasa
  21 m²
 • Celková plocha
  183 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.