Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný a zařízený byt, situovaný ve zvýšeném přízemí dobře udržovaného klasického bytového domu se společným zeleným dvorem v klidné, stromy lemované ulici v jedné z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí - na Vinohradech. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost a velmi rychlou dostupnost do centra, v pěším dosahu jsou stanice metra Náměstí Míru a I.P.Pavlova, nedaleko také oblíbené Havlíčkovy sady.

Interiér tvoří plně vybavená kuchyň s jídelním pultem a obývací pokoj s velkým vestavěným patrem, který je možno využít jako pracovnu nebo ložnici pro hosty. Byt má dále ložnici orientovanou do dvora, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu s bidetovou sprškou, velký půdní úložný prostor a vstupní chodbu.

Výhledy do zeleně, vysoké stropy, laminátové podlahy, dlažba, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, základní nádobí, bezpečnostní žaluzie, elektricky ovládaná bezpečnostní roleta u vstupu do bytu. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 3300 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38591
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.