Byt, 7+kk

Nadstandardní byt na Vinohradech. Nabízíme k pronájmu prostorný byt s jihozápadně orientovanou terasou, saunou, 3 koupelnami a možností užívání společné zahrady. Byt leží ve 3. patře dobře udržovaného bytového domu z roku 2005 s pouhými 10 jednotkami, výtahem a podzemním parkováním v tiché slepé ulici v prestižní rezidenční čtvrti na Vinohradech. Výjimečná lokalita s honosnými vilami a množstvím zeleně, v blízkém dosahu zastávek tramvají a nákupního centra Flora se stanicí metra na trase A.

Interiér tvoří plně vybavená kuchyň s jídelnou, spíží a terasou, obývací pokoj s krbem, přilehlá pracovna, 5 ložnic, 3 koupelny, 3 šatny, 2 "kuřácké" balkony, prádelna, toaleta pro hosty a vstupní hala. Hlavní koupelna je vybavena saunou, masážní vanou, masážním sprchovým koutem, bidetem a toaletou, v dalších dvou koupelnách je vždy sprchový kout a toaleta, v jedné z nich navíc bidet.

Výhledy do okolní zeleně, parkety, dlažba, francouzská okna, centrální vytápění, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, žaluzie, pračka, sušička, kuchyňské spotřebiče zn. Miele, alarm, 2 sklepy, automatická garážová vrata. V ceně jsou zahrnuta 4 garážová stání v domě. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 11.000Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38517
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  235 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  248 m²
 • Parkování
  4 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.