Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zrenovovaný byt ve zvýšeném přízemí komorního bytového domu v klidné rezidenční zástavbě s četnou zelení v okolí, v rychlém dosahu Malešického parku a lesa a bohaté občanské vybavenosti. Poblíž domu je zastávka tramvají se spoji ke stanicím metra Želivského a Strašnická, nedaleko se nachází také Malešický mikropivovar a sportovní areál Hector se širokou nabídkou aktivit.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnici, koupelnu se sprchovým koutem, toaletu a vstupní chodbu.

Výhledy do zeleně a klidného rezidenčního okolí, vinylové podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, předokenní žaluzie, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, videotelefon, sklep, vstup do domu na čip. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 500 Kč/osoba/měsíc. Elektřina a plyn se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38516
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.